Porozumienie z AGVO Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała współpracę naukowo-dydaktyczną oraz organizacyjną z Klubem Strzeleckim AGVO.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Ireneusz Grabowski, Prezes Zarządu AGVO Sp. z o.o..

Porozumienie ma sprzyjać efektywnemu wykorzystaniu posiadanego potencjału naukowo-dydaktycznego oraz rozwój kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.

W ramach współpracy studenci kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne będą uczestniczyć:

• w kursie prowadzącego strzelanie (dla studentów dziennych, studia licencjackie),
  • w kursie praktycznego posługiwania się bronią krótką i długą, bojową i sportową (dla studentów dziennych, studia licencjackie),
  • w kursie instruktora strzelectwa (dla studentów dziennych, studia magisterskie),
  • w kursie pierwszej pomocy z elementami TC3.

Po ukończeniu kursów studenci otrzymają zaświadczenia i certyfikaty oraz legitymacje Ligi Obrony Kraju.

Więcej informacji o Klubie Strzeleckim AGVO Sp. z o.o. - kliknij tutaj.