Porozumienie z AEC Design

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z firmą AEC Design. Zawarte porozumienie otwiera drogę do współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej.

O naszym partnerze:
AEC Design to firma z ponad 20-letnim stażem w zakresie usług BIM (Building Information Modeling). AEC Design świadczy kompleksowe rozwiązania - oprogramowanie, specjalistyczne usługi, wdrożenia i szkolenia - dla fachowców z branży budownictwa i architektury oraz branży mechanicznej. W ofercie firmy znajdują się: szkolenia BIM -Revit, Navisworks, BIM Manager; wdrożenia BIM; modelowanie BIM 3D, 4D, 5D i 6D; tworzenie bibliotek w Revit; asysta projektowa – tworzenie pilotażowego projektu w BIM; analiza kosztów w BIM. AEC Design jest Autoryzowanym Partnerem Autodesk ze statusem Gold. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, odziały zaś w Sieradzu i Siedlcach.

Informację o firmie: aecdesign.pl