Porozumienie UTH z SEAT MARAN

UTH podpisała porozumienie z SEAT MARAN

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z autoryzowanym serwisem SEAT MARAN. Zawarte porozumienie otwiera drogę do organizacji i realizacji praktyk dla studentów UTH, w szczególności dla kierunku Transport.

O firmie:
Autoryzowany Serwis SEAT MARAN funkcjonuje na polskim rynku od ponad 30 lat, autoryzację na serwisowanie aut marki SEAT posiada od 1995 roku. Firma zajmuje się też kompleksowym serwisem samochodów z grupy VW (Skoda, Audi, Volkswagen). Warsztat wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt oraz posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną. Firma SEAT MARAN to mechanika pojazdowa, usługi blacharsko-lakiernicze oraz sprzedaż części samochodowych.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl