Porozumienie UTH z kancelarią Legally.Smart

Z przyjemnością informujemy, że 10 marca Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej nawiązała współpracę naukowo-dydaktyczną oraz organizacyjną z Legally.Smart Latymowicz, Liżewski, Rozbicka-Cieślińska, Tkaczyk, Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska.

Legally.Smart jest nowoczesną kancelarią, która łączy interdyscyplinarne wykształcenie z eksperckim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach, instytucjach publicznych, jak i w butikowych kancelariach o kierunkowych specjalizacjach. Kancelaria wdraża nowoczesne rozwiązania dla biznesu i sektora publicznego. Legally.Smart zapewnia kompleksową obsługę prawną dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców, instytucji publicznych, izb gospodarczych, fundacji.

Na porozumieniu podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska, adwokat Judyta Latymowicz, partner oraz adwokat Bartłomiej Tkaczyk, partner.