Przejdź do treści

Porozumienie UTH z Green House Development

Miło nam poinformować, że 3 marca 2021 r. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej i Green House Development S.A. zawarły porozumienie o współpracy naukowo-dydaktycznej i organizacyjnej. Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr hab. Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Wiceprezes Zarządu Adam Sadowski.

Wzajemna współpraca przynosi wymierne korzyści dla obu stron, z których największymi beneficjentami są nasi studenci, ze szczególnym uwzględnieniem studiujących na kierunku Budownictwo na Wydziale Inżynieryjnym oraz Zarządzanie procesem inwestycyjno-budowlanym na Wydziale Zarządzania i Logistyki.

O naszym partnerze:
Green House Development S.A. z siedzibą w Warszawie, to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Posiada ona 100% polskiego kapitału i współpracuje z polskimi przedsiębiorcami. Inwestycje dewelopera charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym wyglądem. Firma przykłada ogromną wagę do detali, wysokiej funkcjonalności, estetyki i wyróżniającej się, nowoczesnej stylistyki. Green House Development S.A. został wyróżniony tytułami Najlepsza Jakość Quality International 2015, Rzetelna Firma oraz prestiżową nagrodą Jakość Roku 2013, a także uhonorowany Godłem Developer Roku 2012, 2014 i 2019.

Wróć