Porozumienie UTH z Forum Rachunkowości

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z Forum Rachunkowości Sp. z o.o. Zawarte porozumienie dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej, a także organizacji studenckich praktyk zawodowych dla studentów z kierunku Finanse i rachunkowość.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska oraz Prezes Zarządu, Piotr Bolmiński.

Forum Rachunkowości Sp. z o.o. jest wyspecjalizowanym biurem rachunkowym, które powstało w 2002 roku. Od początku działalności firma stawia na profesjonalną obsługę Klientów, co zapewnia wykwalifikowana kadra, składająca się z doświadczonych specjalistów posiadających kierunkowe wykształcenie i szeroką wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków, prawa oraz finansów. Forum Rachunkowości specjalizuje się również w obsłudze Grup Kapitałowych (Holdingów), w pełni rozumiejąc wymagania sprawozdawczości oraz raportowania w oparciu o polskie, a w szczególności o międzynarodowe standardy rachunkowości (MSSF). Firma na bieżąco śledzi dynamicznie zmieniające się przepisy, dzięki czemu Klienci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl