Porozumienie UTH z firmą DNR Group

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej nawiązała współpracę z firmą DNR Group. Podpisane porozumienie dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej, a także organizacji studenckich praktyk zawodowych skierowanych do studentów kierunku Informatyka.

DNR Group to zespół specjalistów w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej, administracji serwerami, cyberbezpieczeństwa, a także optymalizacji procesów IT w przedsiębiorstwach. Usługi oparte są o najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. DNR Group stawia na innowacje: uczenie maszynowe, sztuczną inteligencję i automatyzację procesów. We współpracy z partnerami ważne jest dopasowanie rozwiązań do potrzeb Klienta i optymalizacja procesów w taki sposób, aby istotnie ułatwiały i przyspieszały podjęte działania.

Co oferuje DNR Group?

• Monitoring zasobów informatycznych – całodobowy, obejmujący kluczowe elementy infrastruktury informatycznej z zaawansowanym systemem raportowania. Rozwiązanie umożliwia monitorowanie procesów biznesowych, hardware’u i software’u.
  • Helpdesk – bieżące wsparcie użytkowników, dostępne całą dobę, dzięki różnym formom zgłaszania problemów (e-mail, portal, sms, telefon, formularz zgłoszeniowy).
  • System ITSM do zarządzania usługami i środowiskiem informatycznym w firmie. System umożliwia:
    • Zarządzanie zgłoszeniami
    • Tworzenie i akceptowanie wniosków
    • Zarządzanie pracownikami, zasobami IT, rozliczeniami i dokumentacją
    • Stworzenie bazy wiedzy (instrukcje, wizualizacje infrastruktury informatycznej, spis zasobów It w firmie)
    • Możliwość integracji z zewnętrznymi systemami o API
    • Rozbudowany system raportowania
  • Usługi Data Center – własne Centrum przetwarzania i zarządzania danymi, możliwość świadczenia usług z zakresu:
    • utrzymywania hostingu stron www, poczty oraz baz danych
    • tworzenia VPS (Virtual Private Server)
    • przestrzeń pod kopie bezpieczeństwa
  • Zaawansowane rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych, oparte na taśmach LTO.
  • Audyty informatyczne oraz audyty w zakresie cyberbezpieczeństwa.
  • Budowa, konfiguracja i administracja serwerów, centrali telefonicznych, sieci komputerowych i sieci VoIP.
  • Połączenia internetowe, oparte o najnowsze rozwiązania i infrastrukturę. DNR Group jest dostawcą internetu wpisanym do ewidencji UKE.
  • Pełen outsourcing usług IT, dopasowany do potrzeb klienta. Firma z powodzeniem zajmuje się tworzeniem, administracją i zarządzaniem wszystkimi procesami w obrębie sektora IT w przedsiębiorstwach.

Dlaczego DNR Group?

Zespół kładzie szczególny nacisk na skuteczną komunikację i analizę potrzeb klienta. Takie podejście pozwala efektywnie świadczyć usługi IT oraz budować wzajemne zaufanie, które jest fundamentem długofalowej współpracy. DNR Group, jako rodzinna firma, rozumie potrzeby stabilnego i zrównoważonego rozwoju, dlatego inwestuje w szkolenia i rozwój pracowników, dbając o poszerzanie nabytej już wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności. Ważnym elementem działalności DNR Group, jest misja edukacyjna. Kadra edukuje w tematach świadomego korzystania z usług IT, wyboru odpowiedniego partnera do współpracy oraz szeroko rozumianego cyberbezpieczeństwa firmy. Członkowie zespołu uczestniczą w wydarzeniach branżowych, webinarach i konferencjach, gdzie jako prelegenci objaśniają tematy związane ze swoją specjalizacją. Wysoką jakość oferowanych usług potwierdzają pozytywne rekomendacje oraz referencje od dotychczasowych wieloletnich Klientów firmy (możliwość przedłożenia referencji na życzenie).

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl