Porozumienie UTH z agencją Full Job

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z agencją zatrudnienia Full Job. Zawarte porozumienie otwiera drogę do organizacji i realizacji praktyk dla studentów UTH.

O firmie Full Job:
Agencja zatrudnienia Full Job funkcjonuje na polskim rynku od 2009 rok i świadczy usługi dla klientów z branży przemysłowej, spożywczej, FMCG, usługowej, poligrafii, co-packingu, zdrowia i urody, farmaceutycznej, transportu oraz logistyki. Full Job obsługuje kontrahentów z całej Polski, także za pośrednictwem koordynatorów mobilnych. Firma zatrudnia ponad 50 tys. pracowników.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl