Współpraca UTH Warszawa z mBank S.A.

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej i mBank S.A. nawiązały współpracę w zakresie realizacji wspólnych przedsięwzięć. UTH oraz Bank będą wspierać wzajemnie swoje projekty w dziedzinie finansów i bankowości. Podpisane porozumienie przynosi wymierne korzyści dla obu stron, z których największymi beneficjentami będą studenci Uczelni Techniczno-Handlowej.

mBank S.A. jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, oferującą bankowość detaliczną, korporacyjną i inwestycyjną oraz inne usługi finansowe, takie jak leasing, faktoring, działalność maklerską, wealth management, corporate finance i doradztwo w zakresie rynków kapitałowych. Bank w 2000 roku rozpoczął działalność w segmencie detalicznym, tworząc pierwszy w Polsce w pełni internetowy bank. Był to pionierski projekt, którego funkcjonowanie zostało oparte na Internecie, obsłudze przez call center (mLinia), a później także na bankowości mobilnej. Model biznesowy mBanku udało się z powodzeniem przenieść do Słowacji i do Czech.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl