Porozumienie Orange Polska z Uczelnią Techniczno-Handlową

6 lipca br. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej i Orange Polska podpisały list intencyjny w sprawie organizacji informatycznych praktyk studenckich dla  studiów pierwszego stopnia.

Porozumienie może zostać rozszerzone na inne wspólne działania naukowo-dydaktyczne.

Orange Polska to wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Posiada największą w Polsce infrastrukturę. Oferuje 20 mln klientów usługi w najnowocześniejszych technologiach, w tym usługi konwergentne, łączące telefonię stacjonarną i mobilną, internet domowy i mobilny oraz liczne usługi multimedialne. Dostarcza kompleksowe rozwiązania dla biznesu. Prowadzi działalność badawczo-rozwojową, wspiera innowacyjność. Inwestuje w superszybki światłowodowy internet oraz mobilny internet 4G/LTE.

orange