Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Porozumienie o współpracy z Trade & Customs Compliance Academy

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej kontynuuje i rozwija współpracę dydaktyczno-naukową oraz organizacyjną z firmą Trade & Customs Compliance Academy. W dniu 16.05.2023 r. zawarliśmy porozumienie dotyczące organizacji kolejnej edycji studiów podyplomowych na kierunku Agent celny, który cieszy się dużym zainteresowaniem od wielu lat.

Mając na uwadze dynamicznie zmieniający się obszar celnictwa przygotowaliśmy nowość w ofercie studiów podyplomowych – kierunek Trade & Customs Compliance Manager. Celem tych studiów jest przygotowanie słuchaczy do realizacji zadań związanych z polityką trade & customs compliance w przedsiębiorstwie, a także z kwestiami zarządzania tymi systemami na różnych poziomach działalności przedsiębiorstwa, dla optymalizacji procesów wynikających z przepisów celnych i podatkowych.

W podpisaniu porozumienia uczestniczyły: Rektor UTH dr Justyna Żylińska, właścicielka Trade & Customs Compliance Academy i Opiekun merytoryczny kierunku dr Agnieszka Milczarczyk-Woźniak oraz Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych UTH Katarzyna Dobrowolska.

Zapraszamy do rekrutacji!

Wróć