Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o. partnerem UTH

polfrost_logo

Uczelnia podpisała umowę z Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o. w sprawie realizacji studenckich praktyk zawodowych umożliwiających osiągniecie studentom zakładanych efektów kształcenia.

Firma powstała w Warszawie w 1996 roku, a główną osią jej działalności był transport żywności w kontrolowanej temperaturze, przewożonej z Europy Zachodniej na Wschód, głównie do Rosji. Spółka opracowała cały system przewozów kombinowanych (transport samochodowy + kolejowy).

Obecnie Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie transportu samochodowego i kolejowego, obejmujące przewozy całopojazdowe, ładunków częściowych i drobnicowych. Do wykonania zleceń wykorzystujemy zarówno własne, jak i kontraktowane środki transportu.