Podsumowanie akcji DKMS w UTH

W dniach 5-13 grudnia br. kampusy Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej były miejscem rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych, w której brali udział studenci wydziałów UTH.

Podczas trwania akcji, jako potencjalni dawcy szpiku kostnego, zarejestrowały się 33 osoby, co stanowi dużo lepszy wynik niż w roku ubiegłym.

W imieniu Samorządu Studenckiego dziękujemy Władzom Uczelni oraz wykładowcom za pomoc w organizacji przedsięwzięcia oraz za promowanie i wspieranie akcji wśród studentów. Dziękujemy również wszystkim członkom Samorządu Studenckiego, którzy w formie wolontariatu pełnili służbę w tym szczytnym celu. Przede wszystkim dziękujemy osobom, które wzięły udział w akcji. Zapraszamy w przyszłym roku!