Płońskie warsztaty dla szkół średnich

Wydział Zamiejscowy UTH w Płońsku gościł 27 lutego br. uczniów szkół średnich z okolicznych powiatów na warsztatach eksperckich zorganizowanych przez naszą Uczelnię. Dziekan Wydziału, gen. dyw. dr. inż. Stanisław Krysiński, prof. UTH, przywitał zgromadzoną młodzież i przedstawił możliwości edukacyjne jakie oferuje płoński wydział naszej UTH.

Warsztaty eksperckie prowadzili: dr Magdalena Ścigała - „Dlaczego ulegamy innym" oraz dr. Krzysztof Gawkowski – „Cyberbezpieczeństwo w XXI wieku".

Miło nam również poinformować, że podczas tego wydarzenia Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała współpracę dydaktyczną, organizacyjną oraz patronacką z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie.

Udział w warsztatach wzięli uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Nasielsku, Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kryskiego w Drobinie, Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście, Zespołu Szkół w Raciążu, Zespołu Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą, Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie oraz Liceum Ogólnokształcącego w Glinojecku.

Dziękujemy za liczne przybycie!