Płoński Dzień Otwarty 2018

W dniu 21 listopada 2018 r. Wydział UTH w Płońsku gościł uczniów szkół średnich na Dniu Otwartym zorganizowanym przez naszą Uczelnię. Licznie zgromadzoną młodzież przywitał Dziekan Wydziału, gen. dyw. dr. inż. Stanisław Krysiński, prof. UTH. W programie znalazły się wykłady prowadzone przez pracowników i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej oraz wykładowców UTH, w tym: „Hazard? Nie, dziękuję”, „Zakazane pamiątki z egzotycznych podróży" – okazy CITES, „Tylko nie myśl o różowym słoniu! Czyli, czego media chcą od Ciebie?", „Jak tworzyć swój wizerunek w sieci”.

Udział w warsztatach wzięli uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku, Zespołu Szkól nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!