Przejdź do treści

Płatne staże w MSWiA

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej podpisała umowę z Centrum Personalizacji Dokumentów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji odnośnie realizacji staży dla naszych studentów w ramach projektu „Staże praktyczną stroną wiedzy".

Zainteresowani podjęciem staży w MSWiA zostali zaproszeni do siedziby CPD, aby przekonać się czym ta nowoczesna instytucja się zajmuje. Studenci UTH zwiedzili poszczególne działy, w których kierownicy opowiadali o tym, czym dana komórka Centrum Personalizacji Dokumentów się zajmuje. Ogromne wrażenie robiły warunki, jakie panują w MSWiA - oprócz nowoczesnego budynku, panuje tam przemiła atmosfera wśród pracowników, którzy bardzo życzliwie przywitali naszych studentów.

Miło nam poinformować, że aż 8 studentów zdecydowało się na 3 miesięczne staże i od lipca rozpocznie swoją ścieżkę kariery w tej instytucji.

Wszystkich chętnych, którzy ukończyli 4 semestr kierunku Zarządzanie lub Bezpieczeństwo wewnętrzne zapraszamy do kontaktu w sprawie płatnych staży w takich instytucjach jak MSWiA: staze.zil@uth.edu.pl

Wróć