Pierwsza edycja kursu PRINCE2 w UTH zakończona sukcesem

21 stycznia 2022 r. zakończyła się pierwsza edycja kursu PRINCE2 w UTH. Miło nam poinformować, że wszyscy kursanci zdali egzamin końcowy na poziomie Foundation i uzyskali międzynarodowy certyfikat, honorowany w środowisku biznesowym współczesnych przedsiębiorstw.

Dzięki uczestnictwu w kursie, studenci poznali zasady i terminologię metodyki PRINCE2 obejmującą pryncypia, role oraz obowiązki, procesy, dokumentację, a także dobre praktyki skutecznego zarządzania projektami.

Udział studentów w warsztatach był również szansą na wymianę doświadczeń z praktykami środowiska projektowego. Zdobyty certyfikat Foundation ułatwia start przy pracy w zespołach projektowych i zwiększa wartość pracownika na rynku pracy, a w wielu środowiskach jest wręcz oczekiwany.

Kurs był finansowany przez Uczelnię Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Gratulujemy naszym studentom i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji kursu.

Więcej informacji o kursie:
Katarzyna Zalewska
e-mail: katarzyna.zalewska@uth.edu.pl