Przejdź do treści

Patronat UTH nad III edycją Akademii Instytutu Finansów

Z wielką przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej dołączyła do grona Patronów III edycji Akademii Instytutu Finansów.

W imieniu Instytutu Finansów serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji Akademii Instytutu Finansów. To projekt, który składa się z cyklu weekendowych spotkań wykładowo - warsztatowych prowadzonych przez ekspertów ze świata finansów, ekonomii i administracji publicznej, które odbędą się w gmachu Ministerstwa Finansów. Jego celem jest szerzenie wiedzy z zakresu finansów oraz przybliżenie działania administracji publicznej.

W rekrutacji mogą wziąć udział wszyscy maturzyści oraz studenci I–IV roku studiów, w szczególności kierunków prawniczych, ekonomicznych, finansowych oraz socjologicznych do 25. roku życia. Dla najbardziej wyróżniających się uczestników przewidziane są nagrody i wyróżnienia.

Rekrutacja trwa do 23 października 2023 r. Więcej informacji na temat Akademii Instytutu Finansów oraz rekrutacji znajdziecie Państwo w załączniku. Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami na stronie internetowej: https://infin.gov.pl/akademia-finansow-2/o-akademii-instytutu-finansow/

Wróć