Partnerstwo UTH z Natoni S.A.

Do grona partnerów UTH dołączyła firma Natoni S.A. Przedmiotem porozumienia jest współpraca naukowo-dydaktyczna i organizacyjna. Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska oraz Prezes Zarządu Natoni Przemysław Moskwa.

Dodatkowo, nowy partner Uczelni będzie wspierał rozwój specjalności na kierunku Transport: "Elektromobilność i systemy elektroenergetyczne w transporcie - studia inżynierskie" oraz "Pojazdy autonomiczne, e-mobilność i inteligentne systemy w transporcie – studia II stopnia".

Natoni oferuje inwestorom kompletny pakiet rozwiązań związanych z elektromobilnością. Od etapu doradztwa i wyceny rozwiązania, przez przygotowanie instalacji elektrycznej, dostawę i montaż ładowarek, po zaawansowane rozwiązania wykorzystujące fotowoltaikę i magazyny energii.