Partnerstwo UTH z firmą DomiDesign Studio

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa nawiązała współpracę z firmą DomiDesign Studio. Podpisane porozumienie dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej i organizacyjnej, a także organizacji studenckich praktyk zawodowych skierowanych do studentów kierunków Architektura wnętrz.

Właścicielka DomiDesign Studio dr inż. Dominika Strumiłło-Rembowska swoją karierę rozpoczęła od pracy naukowej na uczelni. W 2016 r. założyła autorskie studio, w którym razem z Inwestorami tworzy unikatowe wnętrza. Dla właścicielki zawsze najważniejsze było dążenie do piękna, równowagi i harmonii. Dzięki umiejętnościom, razem z Klientem tworzy nie tylko praktyczne wnętrze, ale również piękne oraz zgodne z naturą i oczekiwaniami Inwestorów. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi wykonawcami, zrealizuje projekty w najmniejszych detalach.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl