Partnerstwo UTH z firmą AGK Architekci Adam Walczak Sp. K.

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa nawiązała współpracę z firmą AGK Architekci Adam Walczak Sp. K. Podpisane porozumienie dotyczy organizacji studenckich praktyk zawodowych skierowanych do studentów kierunku Architektura wnętrz.

AGK Architekci jest zespołem architektów i inżynierów wykonujących z pasją i zaangażowaniem powierzone zadania. Posiadają bogate doświadczenia w zakresie projektowania i realizacji projektów hotelowych przygotowywanych we współpracy z międzynarodowymi sieciami hotelowymi, a także realizacji projektów mieszkaniowych i usługowych. Wykonują usługi obejmujące cały proces realizacji inwestycji – od analiz i koncepcji przez projekty budowlane i wykonawcze, aż do funkcji inżyniera kontraktu.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl