Partnerstwo TEDGUM z UTH

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 9 czerwca 2022 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej podpisała porozumienie o współpracy z firmą TEDGUM, którą reprezentował Michał Kostka, Menedżer ds. Kluczowych Klientów.

Firma TEDGUM powstała w 1993 roku w Rudzie Śląskiej i prowadzi dystrybucję oraz sprzedaż części samochodowych. Obecnie jest jednym z wiodących producentów poduszek silnika, tulei wahaczy, osłon przekładni i przegubów, odbojników amortyzatorów i innych wyrobów gumowych na rynku motoryzacyjnym, a także dostawcą rozwiązań metalowych, gumowych i poliuretanowych. Firma wspiera wszelkie działania w zakresie indywidualnych konstrukcji układów zawieszeń dedykowanych dla motorsportu. Jest także sponsorem wielu czołowych zawodników i współorganizatorem imprez motorsportowych. TEDGUM będzie wspierać UTH w zakresie spotkań z praktyką, szkoleń, praktyk, staży i imprez motoryzacyjnych.