Nowy kampus UTH

Drodzy Studenci,

jest mi niezmiernie miło przekazać Wam bardzo dobrą wiadomość. Nasza Uczelnia ma nowy, własny Kampus. Czekaliśmy na ten moment długo, ale przekonacie się, że było warto.

Marzenia nie mogą czekać, dlatego w nowym miejscu, położonym w najbliższym sąsiedztwie obecnego Kampusu Al. Jerozolimskie 200, jego Studenci rozpoczną zajęcia już w roku 2018, natomiast Kampus Jagiellońska pozostanie w obecnej lokalizacji.

Przed nami jeszcze wiele prac adaptacyjnych. Mam nadzieję, że nowy budynek Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej spełni Wasze oczekiwania. Jestem pewna, że będzie to jeden z najnowocześniejszych kampusów w Polsce.

Wkrótce przekażemy Wam więcej szczegółów dotyczących procesu modernizacyjnego i będziemy prezentować cykliczne relacje zdjęciowe z przebiegu prac.

Pozdrawiam serdecznie,

Wasza Rektor,