Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Nowy Dziekan Wydziału Zarządzania i Logistyki

dr inż. Ireneusz Fura

Miło nam poinformować, że z dniem 1 października 2020 nowym Dziekanem Wydziału Zarządzania i Logistyki Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej został dr inż. Ireneusz Fura.

"Szanowni Państwo,

Albert Einstein powiedział, że „istota kształcenia w szkole wyższej polega nie na wpajaniu wiedzy faktograficznej, lecz na ćwiczeniu umysłu w dochodzeniu do tego, czego nie da się znaleźć w podręcznikach ”.

Zachęcam Was do indywidualnego rozwoju, poszukiwania własnej drogi, zadawania pytań o sens i szukania odpowiedzi. Życzę studentom Wydziału Zarządzania i Logistyki wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Wiedza, innowacyjność, kreatywność, przedsiębiorczość i kompetencje są we współczesnym świecie kluczem do sukcesu.
By sprostać wymogom współczesności, musicie być kompetentni. Nie mam wątpliwości, że dobrze wykorzystacie czas studiów na Wydziale Zarządzania i Logistyki Uczelni Techniczno-Handlowej.

Wykładowcom akademickim i pracownikom administracji Wydziału życzę, by Wasza praca przyczyniła się do rozwoju studentów ale również rozwoju i dobrego wizerunku Uczelni, życzę także Państwu sukcesów osobistych".

dr inż. Ireneusz Fura
Dziekan Wydziału Zarządzania i Logistyki

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Wróć