Nowi partnerzy ABK: styczeń/marzec 2020

Miło nam poinformować, że Akademickie Biuro Karier UTH podpisało porozumienia z instytucjami i firmami, które umożliwiają realizację staży i praktyk zawodowych dla studentów. Pozyskanie kolejnych partnerów przez Uczelnię wpisuje się w strategię poszerzania oferty staży i praktyk, oferowanej studentom w ramach rozwoju zawodowego podczas studiów.

IDEABY MAG SP. Z O.O. | UTH Warszawa

IDEABY MAG SP. Z O.O.

IdeaBy Mag jest firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu projektowania architektury mieszkalnej i użytkowej, dekorowania wnętrz oraz usług remontowych. IdeaBy Mag zwraca duża uwagę na indywidualne podejście do klienta, a projekty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o szczegóły.

Informacje o firmie: ideabymag.com

MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ | UTH Warszawa

MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie jest państwową instytucją kultury utworzoną przez Ministra Kultury zarządzeniem nr 6 z dnia 29 kwietnia 2005 r. Muzeum organizuje wystawy, wydarzenia kulturalne i edukacyjne oraz wydaje publikacje. Placówka realizuje programy badawcze w zakresie historii sztuki najnowszej, sukcesywnie rozbudowuje swoją ofertę dla publiczności, skoncentrowaną na sztukach wizualnych, projektowaniu graficznym, wzornictwie i architekturze.

Informacje o instytucji: artmuseum.pl

CSW | UTH Warszawa

CENTRUM SZTUKI  WSPÓŁCZESNEJ, ZAMEK UJAZDOWSKI

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski jest jedną z najważniejszych instytucji kultury w Polsce, miejscem tworzenia i prezentacji sztuki współczesnej we wszystkich jej przejawach. Na bogaty program składają się wystawy, performanse, projekcje filmowe, warsztaty edukacyjne, wykłady i seminaria. Prowadzona jest tu działalność wydawnicza, działa kino i program rezydencji artystycznych. Centrum położone jest w barokowym zamku, w parku mieszczącym się przy Trakcie Królewskim.

Informacje o instytucji: u-jazdowski.pl

STUDIOARCH JAKUB WENDA

Firma STUDIOARCH została utworzona w 2005 roku przez Jakuba Wendę, absolwenta warszawskiego Wydziału Architektury, architekta z wieloletnim doświadczeniem zawodowym posiadającego uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej. Studio oferuje pełen zakres usług projektowych i inżynierskich. Biuro projektuje budynki wielorodzinne, użyteczności publicznej, biurowe, hotelowe, handlowe i konferencyjne, a także domy i rezydencje oraz aranżacje wnętrz przestrzeni biurowych mieszkalnych oraz usługowych.

Informacje o firmie: studioarch.com.pl

REESCO | UTH Warszawa

REESCO

Reesco realizuje kompleksowe aranżacje przestrzeni biurowych z dbałością o wysoką jakość, komfort i funkcjonalność. Firma skupia się na rynku usług fit-out oraz w segmencie zarządzania projektami. Na potrzeby realizowanych zadań Reesco opracowała własną, innowacyjną aplikację informatyczną RMS Reesco Management Solution, wspomagającą procesy zarządzania projektami.

Informacje o firmie: www.reesco.pl

STUDIO BUDOWLANE UNITY | UTH Warszawa

STUDIO BUDOWLANE UNITY

Studio Budowlane Unity powstało w 2003 roku. Firma prowadzi działalność w obszarze procesu budowlanego na każdym jego etapie. Biuro pracuje dla inwestorów prywatnych oraz wydatkujących środki publiczne w rozumieniu przepisów o finansach publicznych. Zdania firmy skupiają się na wykonywaniu opracowań wymaganych przepisami prawa budowlanego, prowadzeniu kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych oraz nadzorów autorskich na etapie wykonywania robót budowlanych.

Informacje o firmie: unity.waw.pl

URZĄD DS. CUDZOZIEMCÓW | UTH Warszawa

URZĄD DS. CUDZOZIEMCÓW

Misją urzędu jest Tworzenie warunków dla bezpiecznej i profesjonalnie zarządzanej migracji. Urząd do Spraw Cudzoziemców realizuje politykę państwa i dba o zabezpieczenie jego interesów. Aktywnie uczestniczy w pracach nad tworzeniem polskiego prawa i praktyki. Urząd prowadzi postępowania administracyjne w zakresie ochrony międzynarodowej, zapewniając w ich trakcie pomoc socjalną i opiekę medyczną z uwzględnieniem szczególnych potrzeb wnioskodawców, zwłaszcza małoletnich, a także dąży do zagwarantowania cudzoziemcom chcącym przebywać w Polsce wysokiej jakości procedur związanych z ich pobytem.

Informacje o urzędzie: udsc.gov.pl

INFORMACJE W SPRAWIE PRAKTYK:

Biuro Karier, tel. 22 262 88 21 lub 22 262 88 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl