Przejdź do treści

Nowi partnerzy ABK: październik/grudzień 2020

Miło nam poinformować, że Akademickie Biuro Karier UTH podpisało porozumienia z instytucjami i firmami, które umożliwiają realizację staży i praktyk zawodowych dla studentów. Pozyskanie kolejnych partnerów przez Uczelnię wpisuje się w strategię poszerzania oferty staży i praktyk, oferowanej studentom w ramach rozwoju zawodowego podczas studiów.

PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A.

PKP PLK S.A. odpowiada za zarządzanie państwową siecią linii kolejowych w Polsce liczącą ponad 19 tys. kilometrów oraz odpowiedzialna jest za zarządzanie i synchronizację ruchu pociągów pasażerskich i towarowych. Spółka odpowiada również za opracowywanie i aktualizowanie rozkładu jazdy pociągów w skali całego kraju.

Informacje o firmie: plk-sa.pl

TRAKCJA S.A.

Trakcja S.A. jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce. Głównym zamawiającym dla spółki są PKP Polskie Linie Kolejowe (90% zamówień). Pozostałe zamówienia obejmują sektor energetyczny oraz infrastrukturę miejskiego transportu szynowego na terenie całej Polski.

Informacje o firmie: grupatrakcja.com

PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE „PORTY LOTNICZE”

PPPL to polskie przedsiębiorstwo państwowe zajmujące się budową, modernizacją i eksploatacją lotnisk oraz lotniczych urządzeń naziemnych, prowadzące m.in. obsługę naziemną samolotów na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Informacje o firmie: polish-airports.com

AGENCJA PR PUBLIC DIALOG

Public Dialog jest firmą doradczą oferującą szeroki zakres efektywnych rozwiązań w zakresie komunikacji społecznej. Agencja ma bogate doświadczenie we wspieraniu polskich i zagranicznych firm, instytucji publicznych, stowarzyszeń, a także organizacji branżowych. Firma wspiera swoich klientów m.in. w obszarach: zarządzania reputacją, zarządzania kryzysowego, komunikacji korporacyjnej, komunikacji wewnętrznej, PR produktowego, CSR i kampanii edukacyjnych, komunikacji B2B, public affairs, social marketingu, event marketingu i szkoleń.


Informacje o firmie: publicdialog.pl

INFORMACJE W SPRAWIE PRAKTYK:

Biuro Karier, tel. 22 262 88 21 lub 22 262 88 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl

Wróć