Przejdź do treści
Zapisz się na Indywidualne Dni Otwarte UTH

Nowi partnerzy ABK | listopad/grudzień

Miło nam poinformować, że Akademickie Biuro Karier UTH podpisało porozumienia z instytucjami i firmami, które umożliwiają realizację staży i praktyk zawodowych dla studentów, a także otwierają drogę do współpracy naukowo-dydaktycznej między podmiotami.

UTH Warszawa

GEKKO TAXENS SP. Z O.O.

Gekko Taxens jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku doradztwa podatkowego, która specjalizuje się w kompleksowym wsparciu klientów we wszelkich aspektach prawno-podatkowych. Największe firmy prywatne i państwowe działające w branży leasingowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej, FMCG, to główni klienci warszawskiej Gekko Taxens Sp. z o.o.

Informacje o firmie: www.taxens.pl

IKEA RETAIL SP. Z O.O.

IKEA jest jedną z największych firm działających w branży meblarskiej. Przedsiębiorstwo powstało w 1943 roku i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą artykułów wyposażenia domu. IKEA zatrudnia na całym świecie blisko 200 tys. pracowników, a przychody osiągają wielkość około 40 mld dolarów. W Polsce firma posiada 11 sklepów.

Informacje o firmie: https://www.ikea.com/pl

UTH Warszawa

INSTYTUT KREOWANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Instytut Kreowania Przedsiębiorczości powstał by krzewić startupowe idee w edukacji oraz udowadniać, że większość barier powstrzymujących przed założeniem własnej firmy to jedynie pozorne ograniczenia. IKP skupia się na edukacji biznesowej poprzez praktyczne warsztaty i szkolenia, organizację eventów i konferencji, ale również konsulting dla startupów i wsparcie mentoringowe oferowane przez najlepszych przedsiębiorców i inwestorów.

Informacje o instytucie: http://instytutkreowania.pl/

Informacje w sprawie praktyk:

Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl

Wróć