Nowa Prodziekan Wydziału Zarządzania i Logistyki

dr Izabela Gontarek

Z wielką radością informujemy, że funkcję Prodziekana Wydziału Zarządzania i Logistyki w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej z dniem 16 lutego 2021 objęła dr Izabela Gontarek.

"Drodzy Studenci!

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami – Adam Mickiewicz

Uczelnia to wspólnota akademicka, którą tworzą nie tylko jej władze, ale także pracownicy naukowo - dydaktyczni, administracyjni a przede wszystkim Wy Drodzy Studenci. Jakość kształcenia jest dla nas priorytetem, bowiem Uczelnia to nie miejsce, do którego przychodzi się po dyplom. To miejsce, gdzie świat biznesu ściera się ze światem nauki, gdzie wykładowcy inspirują studentów do rozwoju zawodowego i osobistego, stanowią wsparcie merytoryczne, dzielą się swoim doświadczeniem.

Życzę niewyczerpalnych pokładów wiedzy, optymizmu i mądrości, aby studiowanie było dla Państwa impulsem do zdobywania nowych kompetencji, umiejętności oraz doświadczenia".

dr Izabela Gontarek
Prodziekan

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!