Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Nowa Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Płońsku

Z wielką radością informujemy, że funkcję Prodziekana Wydziału Zamiejscowego w Płońsku objęła dr Krystyna Szałkowska-Kozyra.

„Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Bardzo się cieszę i dziękuję Władzom UTH za zaufanie i powierzenie mi zaszczytnej funkcji Prodziekana Wydziału Zamiejscowego w Płońsku. Uczelnia i studenci zapewne już mnie poznali -  jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym i wykładam na naszej UTH od wielu lat. W kręgu moich zainteresowań znajdują się przedmioty z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego i administracyjnego w tym: prawa pracy i prawa urzędniczego, prawa cywilnego i prawa handlowego. Posiadam tytuł naukowy doktora nauk prawnych o specjalności prawo cywilne. Jestem także czynnym zawodowo adwokatem.

Z uwagi na fakt, że nasza Uczelnia kładzie nacisk na efekty uczenia, czyli połączenie nauczania ze zdobyciem umiejętności praktycznych oraz kompetencji społecznych, moja wiedza teoretyczna i praktyczna wniesie dodatkową jakość w procesie nauczania.

Mam nadzieję, że moja osoba przyczyni się do rozwoju Uczelni poprzez wypełnianie jej misji i realizację procesów naukowo-badawczych oraz nowoczesnych metod nauczania”.

dr Krystyna Szałkowska-Kozyra
Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Płońsku

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Wróć