Przejdź do treści

Nowa Dziekan Wydziału Zarządzania i Logistyki

FB-IMG_3654

Szanowni Państwo,

W dniu 27 września 2017 r., Senat Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie pozytywnie zaopiniował kandydaturę dr Renaty Runiewicz na funkcję Dziekana Wydziału Zarządzania i Logistyki.

 

Dorośli tym się różnią od dzieci, że często tracą bądź rezygnują ze swoich marzeń tłumacząc się, że nie ma na to już czasu i miejsca w ich życiu; Drogi Studencie jestem pewna, że studiowanie w UTH przekona Cię, że warto odważyć się i wyznaczać sobie własne marzenia nie zwracając uwagi na opinie innych, a w tym własną ścieżkę rozwoju edukacyjnego i zawodowego, drogę, którą chcesz podążyć w życiu jako dorosły…

z uznaniem i sympatią,
Renata Runiewicz

 

Dziekan dr Renata Runiewicz swoje obowiązki będzie pełnić od 2 października br.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

 

Dr Renata Runiewicz jest wieloletnim wykładowcą Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej. Zajęcia ze studentami prowadziła już w Wyższej Szkole Cła i Logistyki, poprzedniczce naszej UTH. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, z wykształcenia jest doktorem nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Specjalizuje się w międzynarodowych stosunkach politycznych, kulturalnych oraz ochronie praw człowieka.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy dotychczasowej Dziekan Wydziału Zarządzania i Logistyki dr Justynie Żylińskiej, za wkład dydaktyczno-organizacyjny i pracę na rzecz Uczelni.

Wróć