Mobilny USOS UTH dostępny na iOS!

AKTUALIZACJA

Mobilny USOS UTH jest już dostępny na urządzeniach iPhone, iPad oraz iPod touch z systemem iOS 10.3 lub nowszym - link do pobrania aplikacji z App Store [kliknij tutaj].

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej, jako pierwsza w Polsce uczelnia niepubliczna, udostępnia swoim studentom i pracownikom aplikację Mobilny USOS UTH w sklepach Google Play oraz App Store. Mobilny USOS to jedyna oficjalna aplikacja mobilna rozwijana przez zespół programistów USOS.

Znajdują się w niej:

• Plan zajęć
  • Grupy zajęciowe
  • Oceny
  • Ankiety
  • USOSmail
  • Moje legitymacje
  • Moje eID
  • O uczelni
  • Wyszukiwarka (min. plany zajęć wykładowców)

Mobilny USOS znajdziecie w zakładce USOSWeb "DLA WSZYSTKICH" <kliknij tutaj> lub bezpośrednio w Sklepie Play: <pobierz> lub App Store <pobierz>

Do poprawnego korzystania z aplikacji wymagane jest konto w serwisach uczelnianych (tzw. konto CAS - logowanie jak do USOSWeb).

Aplikacja jest bezpłatna.

Aplikacja jest nadal rozwijana, sukcesywnie będą dodawane kolejne funkcjonalności.