Międzynarodowa Konferencja w Tarnopolu z udziałem studentów UTH

W dniach 28-29 kwietnia 2022 roku studenci Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej z Wydziału Inżynieryjnego wzięli udział w V Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowo-Technicznej „Nauki przyrodnicze i humanistyczne. Aktualne pytania”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Tarnopolski Narodowy Uniwersytet Techniczny im. Iwana Puluja.

Studenci z Wydziału Inżynieryjnego Uczelni Techniczno-Handlowej przygotowali następujące tematy:

1. Mikołaj Wrabec - „Obsługa statków powietrznych w portach lotniczych i innowacyjne rozwiązania stosowane w obsłudze naziemnej”
  2. Katarzyna Graff, Mateusz Banaszek - „Nowoczesna aplikacja zwiększająca bezpieczeństwa”

Program Konferencji skupiał się na obszarach:

• kultura i sztuka;
  • humanistyka;
  • nauki społeczne i behawioralne;
  • zarządzanie i administracja;
  • nauki przyrodnicze;
  • matematyka i statystyka;
  • technologia informacyjna;
  • inżynieria mechaniczna;
  • inżynieria elektryczna;
  • automatyka i przyrządy;
  • chemia i bioinżynieria;
  • elektronika i telekomunikacja;
  • produkcja i technologia;
  • architektura i budownictwo;
  • nauki rolnicze i żywność;
  • sektor usług;
  • transport.

Z ramienia UTH w komitecie programowym Konferencji znaleźli się: dr Justyna Żylińska - Rektor Uczelni, dr inż. Ireneusz Fura - Dziekan Wydziału Zarządzania i Logistyki, dr inż. Tomasz Wierzbicki - Dziekan Wydziału Inżynieryjnego oraz Aldona Ploch - Prodziekan ds. studenckich i organizacyjnych Wydziału Inżynieryjnego.

Księga abstraktów:

Збірник 2022.pdf (3.5 MiB)