Medal „Pro Masovia” dla UTH

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podczas Jubileuszowej Gali 25-lecia została wyróżniona pamiątkowym medalem „Pro Masovia" przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Medal „Pro Masovia” przyznawany jest instytucjom, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej i realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza. Nasza Uczelnia znalazła się w tym zaszczytnym gronie.

Z rąk Mirosława Krusiewicza – dyrektora Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie – Medal odebrała JM Rektor dr Iwona Przychocka, prof. UTH.

pro masovia aktualnosc