Lunch z e-commerce #3 w UTH

lunch ecommerce ideo uth 2019

Konferencja: Lunch z e-commerce - 3 edycja

O biznesie, marketingu i e-commerce nigdy nie można powiedzieć za dużo. Dlatego chcemy się spotkać z Wami po raz trzeci i… powiedzieć jeszcze więcej o tym jak generować większą sprzedaż w sklepach internetowych! W październiku zaserwujemy Wam trzeci lunch z e-commerce!

Tym razem zaprosimy Was na Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej w Warszawie (aula w budynku uczelni na ul. Jutrzenki 135). Jak przy organizacji poprzednich edycji, tak i tym razem gwarantujemy, że wiedza naszych prelegentów i tematy, o których Wam opowiedzą będą jak najbardziej praktyczne i oparte na empirycznych, sprawdzonych doświadczeniach.

Jeśli szukasz pomysłów i inspiracji, jak rozwijać swoją markę online i wykorzystywać biznesowe okazje na konkurencyjnym rynku e-commerce w Polsce oraz jakie kroki podjąć, by sprzedawać więcej, koniecznie zarezerwuj swoje miejsce na konferencji już dzisiaj i zjedz z nami Lunch z e-commerce.

Zapraszamy każdą osobę zainteresowaną poruszaną tematyką a także tych, którzy po prostu lubią spotkać się w doborowym towarzystwie branżowych profesjonalistów i nawiązać nowe biznesowe współprace.

Dlaczego warto przyjść na Lunch z e-commerce?

• Nauczysz się jak analizować swoją konkurencję, by lepiej od nich promować swój sklep
  • Nauczysz się sprawdzać na czym zarabia Twoja konkurencja i skąd pozyskuje ruch
  • Dowiesz się jak zoptymalizować środowisko hostingowe, aby zaoszczędzić na infrastrukturze serwerowej
  • Poznasz metody content marketingu, które zwieszają sprzedaż i poprawiają pozycjonowanie w Google