Przejdź do treści
Zapisz się na Indywidualne Dni Otwarte UTH

LEX Akademia - zdalny dostęp

LEX Akademia | UTH Warszawa

Szanowni Studenci, Wykładowcy, Pracownicy UTH,

w dobie Koronawirusa wydawnictwo Wolters Kluwer Polska, dostawca systemu informacji prawnej LEX Akademia, który subskrybujemy, przygotowało dla Nas unikalną możliwość zdalnego korzystania z zasobów produktu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, pod warunkiem posiadania dostępu do Internetu.

Dostęp ma charakter imienny i jest przewidziany dla wszystkich studentów, kadry naukowo-dydaktycznej oraz administracyjnej Uczelni do dnia 30 czerwca 2020 roku. Wydawnictwo nie wyklucza możliwości przedłużenia  tego terminu - wszystko zależy od rozwoju sytuacji dot. COVID-19 w naszym kraju. Co ważne, w tym czasie dla dostępów imiennych został zniesiony limit jednocześnie zalogowanych użytkowników, który w przypadku dotychczas oferowanych ogólnych licencji dla UTH wynosił sześć osób.

Aby pozyskać zdalny indywidualny dostęp do zasobów LEX Akademia należy:

  • napisać maila na adres: biblioteka@uth.edu.pl
  • w temacie wpisać: dostęp do LEX
  • e-mail musi być wysłany z Państwa imiennej poczty uczelnianej w domenie "@uth.pl / @uth.edu.pl"

Podstawą do pozyskania dostępu jest posiadanie konta w Bibliotece Naukowej UTH. W przypadku jego posiadania dany adres e-mail zostanie przez nas podłączony do oferowanych licencji i otrzymacie Państwo od WK Polska wiadomość z linkiem do dokończenia rejestracji, zatytułowaną "Dokończenie procesu rejestracji w Serwisie logowania Wolters Kluwer". W przypadku braku konta bibliotecznego, najpierw otrzymają Państwo instrukcję rejestracji i aktywacji zdalnej, bez potrzeby fizycznej wizyty w Bibliotece, a następnie dostęp indywidualny do produktu.

Do logowania się poza murami UTH będzie służyła Państwu strona: Wolters Kluwer

Gorąco zachęcamy do skorzystania ze zdalnego indywidualnego dostępu do zasobów LEX Akademia.

Zespół Biblioteki Naukowej UTH

Wróć