Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Lektoraty języka angielskiego ON-LINE

Szanowni Studenci,

zgodnie z decyzją władz naszej Uczelni, wszystkie lektoraty języka angielskiego, które do tej pory odbywały się w formie tradycyjnej, czyli zajęć z Lektorem, odbywać się będą teraz w formie zdalnej. Dokładnie w tych samych dniach i godzinach przewidzianych w planie zajęć spotykać się będziecie ze swoimi Lektorami na wirtualnych zajęcia on-line.

W tym celu wykorzystywać będziemy znaną, specjalnie przeznaczoną do tego celu platformę ZOOM. Aplikację tę można pobrać w sieci za darmo. Filmik pokazujący jak krok po kroku pobrać i zainstalować aplikację ZOOM znajdziecie poniżej:

Proszę pamiętać, by przy zapisie oraz w późniejszym użytkowaniu korzystać jedynie z uczelnianych adresów mailowych (w domenie UTH). Przed każdą lekcją on-line otrzymacie mailem zaproszenie z linkiem do tego spotkania. Ważne jest, by aplikację ZOOM zainstalować jak najszybciej i regularnie sprawdzać skrzynkę pocztową.

Pierwsze interaktywne lektoraty on-line odbędą się w najbliższy weekend, 28-29 marca.

W razie pytań związanych z instalacją i obsługą aplikacji ZOOM, proszę o kontakt z p Emilią Suchodolską na znany i lubiany adres:

emilia.suchodolska@uth.edu.pl lub z Lektorem dopisanym do danej grupy w USOS.

Natomiast w sprawach ogólnych, dotyczących lektoratów, zapraszam do kontaktu ze mną:

piotr.kazmierczak@uth.edu.pl

Zdając sobie sprawę, że korzystanie z nowych technologii w procesie nauki języka obcego może być, zwłaszcza na początku, pewnym wyzwaniem, życzę wszystkim, by stało się ono również ciekawym, przyjemnym i efektywnym doświadczeniem.

 

Piotr Kaźmierczak
Koordynator CJO

Wróć