Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Konkurs finansowy 2018 - WYNIKI

baner-konkurs-finansowy-2018

Wyniki finałowego etapu Konkursu "I Ty możesz być przedsiębiorcą":


I nagroda Rektora UTH
Aneta Sokołowska (kierunek Finanse i rachunkowość)

II nagrodaAnna Wądołowska (kierunek Finanse i rachunkowość)

III nagrodaPaweł Tyszkiewicz (kierunek Finanse i rachunkowość)

oraz wyróżnienie za połączenie pasji z działalnością gospodarczą dla Bartłomieja Kozłowskiego (kierunek Finanse i rachunkowość).

W Etapie III udział wzięło 9 uczestników. Zaprezentowano bardzo interesujące pomysły na działalność gospodarczą, mogące zwiększyć zasięg oddziaływania danych produktów, umożliwiające realizację pasji oraz zapewniające dostęp do wybranych usług.  

Jury Konkursu w składzie:

  1. dr hab. prof. UTH Róża Milic-Czerniak
  2. dr Monika Szczerbak
  3. dr Agnieszka Wikarczyk
  4. dr Krzysztof Hofman
  5. dr Ryszard Waśkiewicz

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

I Edycję Konkursu „I TY możesz być PRZEDSIĘBIORCĄ”

Konkurs skierowany był do studentów kierunków studiów realizowanych na Wydziale Zarządzania i Logistyki Uczelni.

Celem konkursu było zainteresowanie studentów wiedzą niezbędną do prowadzenia działalności gospodarczej (element praktyczny studiów). Konkurs składał się z trzech etapów - dwa pierwsze miały charakter pytań testowych zamkniętych z obszarów: zarządzanie, finanse, rachunkowość, marketing, przygotowanych przez kadrę naukową Uczelni. Forma testu pomagała w zaznajomieniu się z tą, wykorzystywaną obecnie na każdym etapie nauczania, metodą sprawdzania wiedzy (uzyskanej podczas studiów, a także w różnych miejscach pracy). Trzeci, ostatni etap polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat: „Mój pomysł na biznes”. Forma ta pozwalała zaprezentować nie tylko pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej, ale i elementy wymagane przy jego urealnianiu (tzw. business plan), zdolności w projektowaniu oprawy (szata graficzna), czy ukazaniu umiejętności komunikacyjnych (swoboda wypowiedzi).

Nagrody:

1. miejsce - jednomiesięczne stypendium ufundowane przez Rektora Uczelni;

2. miejsce - 300 zł ufundowane przez firmę konsultingową SFS,

3. miejsce - 150 zł ufundowane przez firmę logistyczną Enpire.


Sponsorzy konkursu:

SOL FINANCIAL SERVICES POLSKA Sp z o. o. (SFS zapewniająca kompleksową obsługę zarówno podmiotom gospodarczym w obszarze księgowości, podatków, administracji kadrowo-płacowej audytu, rejestracji i likwidacji spółek.

SFS posiada certyfikat ISO 9001-2015, certyfikat Wiarygodności Biznesowej. SFS jest członkiem Andersen Global, międzynarodowego stowarzyszenia zatrudniającego około 3000 osób w ponad 80 lokalizacjach na całym świecie, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz KPiE. W ramach Ogólnopolskiego Konkursu Biuro Rachunkowe Roku organizowanego przez Gazetę Prawną - SFS została wyróżniona wśród 10-ciu najlepszych firm z wszystkich rankingowanych województw.

ZESPÓŁ TO FUNDAMENT SFS - NAJCENNIEJSZY KAPITAŁ

Jeżeli chcesz osiągnąć w swoim zawodzie poziom mistrzowski, przekonać się, czym naprawdę może być księgowość i doradztwo?

Dołącz do pracy w Zespołach Księgowości (Młodszy lub Samodzielny Księgowy) oraz Kadr i Płac (Młodszy lub Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac). Uczyń pracę w SFS decydującym o Twojej przyszłości etapem kariery zawodowej i prześlij swoją aplikację na adres: rekruitment@sfs-polska.com

 

ENPIRE Transport to najbardziej dynamiczna polska firma w branży TSL. Specjalizuje się w transporcie ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych. Zapewnia wszechstronną pomoc przy wyborze rozwiązań transportowych dla firm, eksporterów i importerów towarów sprowadzanych z dowolnego zakątka świata. Transport to nie tylko nasza flagowa działalność - stał się również naszą pasją.

Regularnie przyznawane nam biznesowe wyróżnienia i trofea to dla nas nie tylko powód do dumy i nagroda za ciężką pracę. To również motywacja do dalszych działań na rzecz rozwoju firmy. W marcu 2018 znaleźliśmy się jako jedna z 20 polskich firm na 293. miejscu w rankingu Financial Times najszybciej rozwijających się firm w Europie.

PRACOWNICY SĄ NAJWAŻNIEJSZYM KAPITAŁEM W ENPIRE

Dlatego ENPIRE to również niezwykłe miejsce pracy. Szuka ludzi ambitnych i ciekawych świata, którzy pracują z pasją, lubią wyzwania i poszukują wyjątkowego miejsca pracy. Dla ENPIRE liczy się zapał, zaangażowanie, otwartość oraz chęć do zdobywania i dzielenia się wiedzą. Jeśli chcesz rozwijać się razem z ENPIRE napisz do nas: praca@enpire.pl

 

Patronat:

Wróć