Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Konkurs dla Młodych Architektów i Inżynierów trwa! Zgłoś się do 3 marca 2019 r.

Zacznij semestr letni od KONKURSU Z WARTOŚCIOWYMI NAGRODAMI. Zespół Projektowy miesięcznika "Builder" czeka na Wasze prace na Konkurs dla Młodych Architektów i Inżynierów do 3 marca 2019. Projekty można zgłaszać do trzech zadań:

  1. Detal architektoniczny/ Detal Inżynierski
  2. Rzeka, która łączy (zadanie wspólne dla architektów i inżynierów)
  3. Manifest Młodego Architekta/ Wyzwanie Młodego Inżyniera

Na pewno wiele razy tworzyliście projekty detali. Wykorzystajcie rozwiązania zaproponowane przez partnerów strategicznych Konkursu dla Młodych Architektów i Inżynierów i pokażcie swój niepowtarzalny detal. Możecie także łączyć się w zespoły architektoniczno-inżynierskie i zgłaszać projekty nabrzeży po obu stronach rzeki połączonych dowolną formą komunikacji. Jeśli macie gotowe projekty semestralne lub dyplomowe, to zgłoście je do zadania Manifest Młodego Architekta oraz Wyzwanie Młodego Inżyniera. Wszystkie prace zgodne z regulaminem zostaną wydane w specjalnej publikacji, a nagrodzone projekty będą promowane na łamach miesięcznika "Builder". Na najlepszych czekają nagrody pieniężne i możliwość zdobycia staży wśród wiodących firm z branży budowlanej oraz w najsłynniejszych biurach architektonicznych.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj: http://buildercorp.pl/2018/10/09/najwazniejsze-informacje-o-kdma-2018/ lub: http://buildercorp.pl/2018/10/09/najwazniejsze-informacje-o-kdmi-2018/

Prace zgłaszajcie na stronie: http://b4f.buildercorp.pl/Contest/Index

Wróć