Konkurs „Biznesplan przedsiębiorstwa”. Znamy zwyciężczynie III edycji

Wyniki FINAŁU III edycji Konkursu finansowego "Biznesplan przedsiębiorstwa"

W imieniu Władz Uczelni, Jury i Komitetu Organizacyjnego III edycji Konkursu finansowego „Biznesplan przedsiębiorstwa” z przyjemnością ogłaszamy, że:

1. Pierwsze miejsce zajęła Julia Jaczyńska
  2. Drugie miejsce zajęłą Wiktoria Woźniak

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Władze akademickie Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie oraz Katedra Finansów i Rachunkowości zachęcają do udziału w III Edycji Konkursu „Biznesplan przedsiębiorstwa”.

Konkurs skierowany jest do studentów kierunków studiów realizowanych na Wydziale Zarządzania i Logistyki Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej.

Celem realizacji III edycji konkursu jest zainteresowanie studentów wiedzą niezbędną do prowadzenia działalności w formie firmy rodzinnej (element praktyczny studiów).

Konkurs składa się z dwóch etapów, które odbędą się:

• I ETAP – test odbędzie się w dniu 7.03.2024 r. o godz. 17.30 (dostępy zostaną przesłane e-mailem)
  • II ETAP – termin: 19.03.2024 r.

Uwaga: Etap I konkursu odbędzie się w formie on-line, na platformie Moodle, w formie testu. Osoby piszące test z Kampusu Jutrzenki proszone są o zabranie własnego sprzętu.

I ETAP

Pierwszy etap ma charakter testu zamkniętego o jednokrotnym wyborze. Test składa się z 20 pytań z obszarów finansów i rachunkowości przygotowanych przez kadrę naukową Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej - termin testu zostanie ogłoszony przez Organizatora na stronie internetowej Konkursu do 6.03.2024 r.

II ETAP

Drugi etap polegać będzie na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat : "Realizacja inwestycji w przedsiębiorstwie” - termin 19.03.2024 r.

Uczestnik Konkursu, któremu zostanie przyznana I nagroda uzyska jednomiesięczne stypendium (rozumiane jako zwolnienie z czesnego za jeden miesiąc (czerwiec 2024 r.) oraz książkę, ufundowane przez Rektora Uczelni. Zdobywcy II-ego i III-ego miejsca otrzymają nagrody w postaci książek z zakresu finansów. Wszyscy zdobywcy nagród otrzymają również pamiątkowe dyplomy.

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać do dnia 29 lutego 2024 r. na adres e-mail: konkurs.fir@uth.edu.pl