Konferencja naukowa w Płońsku 2023. Relacja i zdjęcia

1 kwietnia 2023 r. w Wydziale Zamiejscowym Uczelni Techniczno-Handlowej w Płońsku odbyła się konferencja naukowa pt. „Problemy rozwoju społeczno-gospodarczego powiatu płońskiego – aspekty teoretyczne i praktyczne”.

Podczas wydarzenia poruszono istotne tematy z punktu widzenia płońskiego regionu: teoretyczne podstawy rozwoju lokalnego i regionalnego, podstawy prawne kreowania lokalnego rozwoju gospodarczego przez jednostki samorządu terytorialnego, uwarunkowania prawno-instytucjonalne bezpieczeństwa lokalnego, rynek pracy w powiecie płońskim, rozwój społeczno-gospodarczy gminy i miasta Płońsk oraz powiatu płońskiego na podstawie dokumentów planistycznych, normatywnych i sprawozdawczych, sieci współpracy jako instrument rozwoju regionalnego i lokalnego w partnerstwie publiczno-prywatnym.

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji płońskiej Konferencji!