Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo i technologia w administracji publicznej”

Władze akademickie Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej mają zaszczyt zaprosić na Konferencję Naukową „Bezpieczeństwo i technologia w administracji publicznej”, która odbędzie się 22 listopada 2022 r., w kampusie Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie przy ul. Jutrzenki 135.

Konferencja skierowana jest do pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych, a także praktyków zainteresowanych problematyką szeroko rozumianego bezpieczeństwa, zarządzania miastami oraz nowoczesnej technologii.

Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo i technologia w administracji publicznej” podejmie istotne zagadnienia, w szczególności z zakresu bezpieczeństwa i technologii, które coraz częściej stanowią nieodłączny komponent życia człowieka. Analizie poddane zostaną zarówno kwestie praktyczne, jak i teoretyczne stwarzając przyczynek do dyskusji. Program obejmie poniżej wskazane zakresy tematyczne:

  • WPŁYW TECHNOLOGII NA BEZPIECZEŃSTWO SPOŁECZNE
  • TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE ADMINISTRACJI

Podczas Konferencji analizie poddane zostaną wyniki projektu naukowo-badawczego realizowanego przez Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej, prezentowane w publikacji pt. „Cyfrowe miasto – bezpieczna czy niebezpieczna przyszłość”. Projekt został objęty honorowym patronatem Janusza Cieszyńskiego Sekretarza Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji oraz NASK.

Patronat honorowy

Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenie udziału w Konferencji prosimy przesłać do dnia 15 listopada 2022 r. na adres e-mail: konferencja.naukowa@uth.edu.pl

Kontakt:
Eliza Kotomska
tel. 22 262 88 89

Wróć