Przejdź do treści
Zapisz się na Indywidualne Dni Otwarte UTH

Konferencja Kół Naukowych 2021 - relacja i zdjęcia

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej była organizatorem kolejnej już, XII Ogólnopolskiej Konferencji Kół Naukowych dotyczącej zagadnień z obszarów nauk społecznych i logistyki. Wydarzenie odbyło się 24 marca 2021 roku w formie online, ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa.

W tegoroczne edycji konferencji pt. „Współczesne wyzwania nauk społecznych i logistyki” wzięło udział ponad 20 prelegentów z polskich uczelni wyższych.

Program konferencji podzielono na trzy części - panel pierwszy to tematy związane z szeroko rozumianymi obszarami ekonomii i finansów: „Etyka w biznesie i jej wpływ na wynik finansowy”, „CIT estoński. Sposób na rozwój polskiej gospodarki”, czy „Zarządzanie kapitałem obrotowym w przedsiębiorstwie”.

W panelu dotyczącym zarządzania i logistyki znalazły się specjalistyczne wystąpienia: „Wpływ pandemii COVID-19 na zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji i relacje pomiędzy pracownikami”, „Wypalenie zawodowe oczami managera” czy „Łańcuch dostaw”.

Kwestie bezpieczeństwa, prawa i polityki to zakres tematyczny trzeciego panelu. Wśród tematów znalazły się wystąpienia dotyczące Jedwabnego szlaku w handlu międzynarodowym, nieoczywistych skutków ataku na World Trade Center czy prawa do dobrej administracji.

Wśród prelegentów nie zabrakło przedstawicieli uczelnianych kół naukowych, a uczestników konferencji wyróżniono dyplomami.

Szczególne podziękowania dla organizatorów konferencji i dydaktyków za realizację tego cennego dla całej społeczności akademickiej UTH przedsięwzięcia.

Już za rok zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji!

Wróć