Komunikat Rektora: kształcenie w nowym roku akademickim

Drodzy Studenci,

Wszystkim Wam gratuluję ukończenia semestru letniego, bardzo wyjątkowego i trudnego dla nas wszystkich. Ten czas pokazał nam jak silną i doskonale współdziałającą społecznością jesteśmy. Każdy z nas, a w szczególności Wy, wykazał się wyjątkowym zaangażowaniem, cierpliwością i pracą na 200% w okolicznościach, które spotkały nas nagle i niespodziewanie. Dzięki temu zachowaliśmy pełny cykl zajęć, które w całości odbyły się online według planu zajęć przyjętego na początku semestru letniego.

Przyszedł czas wakacji, również nietypowy, wierzę jednak, że odpoczniecie i zdobędziecie siły na następny, nowy rok akademicki. Dla naszej uczelni, czas wakacji to czas przygotowań, mobilizacji i budowania nowych możliwości, dzięki którym proces edukacyjny będzie jeszcze lepszy i optymalny.

Jednocześnie pragnę Was poinformować, że nowy rok akademicki 2020/2021 planujemy rozpocząć w salach dydaktycznych z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, przy jednoczesnym wykorzystaniu technik kształcenia na odległość. O organizacji roku akademickiego wraz z planem zajęć zostaniecie Państwo poinformowani w podanych poniżej terminach.

Wasza Rektor,
dr hab. Iwona Przychocka, prof. UTH

Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się od 10 października.

Terminy zamieszczenia planów zajęć:

Wydział Zarządzania i Logistyki

• studia stacjonarne - 28 września 2020
  • studia niestacjonarne - studia licencjackie III rok oraz studia magisterskie II rok – 28 września 2020
  • studia niestacjonarne - studia licencjackie II rok – 5 października 2020

Wydział Inżynieryjny

• studia stacjonarne – 28 września 2020
  • studia niestacjonarne:
  • Architektura Wnętrz, Budownictwo, Transport 2 i 3 rok - 28 września 2020
  • Transport 4 rok – 21 września 2020
  • Informatyka, Transport – studia magisterskie  – 5 października 2020

Wydział Zamiejscowy w Płońsku

• studia licencjackie, Zarządzanie II, III rok -  28 września 2020

Studenci pierwszego roku otrzymają szczegółowe informacje na spotkaniach organizacyjnych, które zostały zaplanowane:

• studia niestacjonarne - 3-4 października 2020
  • studia stacjonarne - 6 października 2020

Godziny spotkań dla poszczególnych kierunków zostaną przekazane w drugiej połowie września.