Komunikat: aktualizacja 22.03.2020

Szanowni Studenci,

Zgodnie z rekomendacją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dotyczącą ograniczenia działalności uczelni, informujemy iż:

1. Dziekanat:
    od dnia 23 marca do odwołania, dyżur dla Studentów prowadzi:

w Kampusie przy ul. Jutrzenki 135 we wtorki i czwartki w godzinach 8-15

w Kampusie przy ul. Jagiellońskiej 82F w środy w godzinach 8-15.

Będziemy na bieżąco odpowiadali na wiadomości wysyłane na skrzynki mailowe obu Dziekanatów.
  2. Biblioteka:

w Kampusie przy ul. Jutrzenki 135 jest czynna we wtorki, środy i czwartki w godz. 8:00-15:00 oraz soboty w godz. 10:00-14:00;

w Kampusie przy ul. Jagiellońskiej 82F jest czynna we wtorki i czwartki w godz. 8:00-15:00 oraz soboty w godz. 10:00-14:00.

Zachęcamy Państwa do kontaktu mailowego: biblioteka@uth.edu.pl
    lub telefonicznego: Jutrzenki - 22 262 88 40; Jagiellońska - 22 262 88 42.

Uwaga: Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w bibliotece: https://www.uth.edu.pl/dla-studenta/biblioteka
  3. Biuro Rekrutacji:

od 23 marca jest czynne w Kampusie przy ul. Jutrzenki 135 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: (22) 262 88 88 oraz mailowo: rekrutacja@uth.edu.pl

Od 23 marca do 10 kwietnia Biuro Rekrutacji w Kampusie Jagiellońska będzie nieczynne.
  4. Dział Stypendiów i Finansów Studentów będzie nieczynny.

Specjalne dla Was uruchamiamy dyżury telefoniczne w każdy wtorek i środę od godziny 9:00 do godziny 15:00 pod numerem telefonu 661-309-443

Bardzo prosimy o kontakt mailowy:

oplaty.jutrzenki@uth.edu.pl

oplaty.jagiellonska@uth.edu.pl

stypendia@uth.edu.pl

Na Wasze wiadomości odpowiadamy na bieżąco od poniedziałku do piątku.

Faktury i zaświadczenia w miarę możliwości w pierwszej kolejności wysyłane są mailowo a następnie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Płatności za czesne oraz inne opłaty będą księgowane na bieżąco.

Wnioski o przyznanie świadczeń rozpatrzone będą zgodnie z harmonogramem - z wyjątkiem zapomóg - rozpatrywane i wypłacane będą na bieżąco.

Stypendia socjalne, dla osób niepełnosprawnych oraz rektora wypłacone będą zgodnie z harmonogramem i wydanymi decyzjami w ostatnim tygodniu miesiąca.