Jubileusz 25-lecia Uczelni. Relacja z Gali

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej wkroczyła w wiek dojrzały. 28 maja odbyła się uroczysta Gala podsumowująca ćwierćwiecze naszej Alma Mater.

Uroczystość odbyła się w Auli im. prof. Józefa Jury w Kampusie Jagiellońska. Gala jubileuszowa zgromadziła w murach Uczelni całą społeczność akademicką – Władze, kadrę naukowo-dydaktyczną, absolwentów i studentów, pracowników, przedstawicieli firm partnerskich oraz branżowych instytutów badawczych, a także szerokie grono przyjaciół oraz byłych i obecnych pracowników Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej.

25 medali na 25-lecie Uczelni – wręczenie okolicznościowych pamiątek było jednym z głównych punktów uroczystości. Otrzymały je osoby zasłużone dla UTH, zarówno przedstawiciele kadry naukowo-dydaktycznej, pracownicy, jak i instytuty badawcze – Instytut Transportu Samochodowego (ITS), Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów (IBDiM) – z którymi od wielu lat współpracuje nasza Uczelnia.

Na ręce JM Rektor dr Iwony Przychockiej, prof. UTH złożono szereg gratulacji i wyrazów uznania. Miłym akcentem tej części uroczystości było przyznanie przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego pamiątkowego medalu „Pro Masovia” za istotny wkład w rozwój Mazowsza.

Galę zwieńczyło przyjęcie koktajlowe, na którym przy akompaniamencie jazz bandu, nasi goście wspominali w anegdotach chwile spędzone w murach Uczelni.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, że w tym ważnym dla UTH dniu byliście z nami.

Relacja wideo już wkrótce!