Inauguracja zajęć na studiach podyplomowych w UTH 2023/2024

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej oficjalnie zainaugurowała zajęcia na studiach podyplomowych w roku akademickim 2023/2024.

W weekend 28-29 października powitaliśmy nowych Słuchaczy na kierunkach, które niezmiennie od lat, cieszą się zainteresowaniem kandydatów:

• Agent celny,
  • Zarządzanie BHP,
  • Menedżer jakości,
  • Manager e-commerce,
  • Kadry i płace.

Bardzo cieszy nas również sukces nowych kierunków, które zagościły w naszej ofercie po raz pierwszy:

• Trade & Customs Compliance Manager,
  • Technika, analiza i praktyka badań poligraficznych,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i analiza ryzyka w transporcie kolejowym.

Trade & Customs Compliance jest jedynym takim kierunkiem na rynku edukacyjnym w Polsce. Opieką merytoryczną zajmuje się Pani Agnieszka Milczarczyk-Woźniak. Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z kompleksową i usystematyzowaną wiedzą niezbędną do realizacji zadań związanych z realizacją polityki trade & customs compliane.

Kierunek Technika, analiza i praktyka badań poligraficznych jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy w obszarze badań poligraficznych. Opiekunami merytorycznymi kierunku oraz prowadzącymi zajęcia są Pan Piotr Sukiennik oraz Pan Łukasz Lep, którzy są ekspertami w zakresie badań poligraficznych.

Celem studiów Zarządzanie bezpieczeństwem i analiza ryzyka w transporcie kolejowym jest nabycie specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania bezpieczeństwem transportu kolejowego zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi jak i dobrymi praktykami funkcjonującymi na rynku polskim jak i zagranicznym. Opiekunem merytorycznym kierunku jest Pan Jakub Głowacz z Centrum Szkolenia Maszynistów.

Przed nami kilka miesięcy intensywnej nauki. Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!