II Seminarium Naukowo-Techniczne w UTH

15 listopada br., Wydział Inżynieryjny naszej Uczelni gościł II Seminarium Naukowo-Techniczne pt. "Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni". Spotkanie zostało zorganizowane przez Warszawski Odział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich oraz Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych.

Ważnym punktem seminarium było podpisanie porozumień o współpracy miedzy UTH, a Polskim Stowarzyszeniem Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych oraz Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego Sp. z o.o.. Na umowach podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Prezes Zarządu Głównego PSRiBS dr inż. Adam Baryłka.

Prelekcję na temat cyberbezpieczeństwa wygłosił prof. nadzw. dr hab. inż. Dariusz Laskowski z Wojskowej Akademii Technicznej.