II Międzynarodowa Konferencja Big Data już w dniach 6-8 października

II Międzynarodowa Konferencja Big Data – informacja – dezinformacja – bezpieczeństwo

Jelenia Góra, 6-8 października 2022

Władze akademickie Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie mają zaszczyt zaprosić na II edycję Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Big Data – informacja – dezinformacja – bezpieczeństwo ”, która odbędzie się w dniach 6-8 października 2022 roku.

Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej.

Konferencja jest drugim spotkaniem naukowców zajmujących się zagadnieniami związanymi z dużymi zasobami danych (Big Data) – w tym metodami ich analizy (np. rafinacja informacji, statystyka, analiza sentymentów) i szerokim spektrum wykorzystania (np. sztuczna inteligencja, smart cities, prognozowanie gospodarcze).

Do udziału w konferencji zapraszamy naukowców zajmujących się problematyką informacji, Big Data zarówno w odniesieniu do technologicznych aspektów gromadzenia i wyszukiwania informacji, jak i ich wykorzystania w badaniach w obszarze bezpieczeństwa.

Organizatorzy konferencji:

• Uniwersytet Warszawski (Katedra Technologii Informacyjnych WNPiSM),
  • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie,
  • Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze,
  • Narodowy Uniwersytet Pedagogiczny im. Włodzimierza Hnatiuka w Tarnopolu (Ukraina),
  • Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk,
  • Uniwersytet Śląski,
  • Gdańsk Uniwersytet Medyczny.

Zapraszamy!