II Konferencja Kół Naukowych Wydziału Inżynieryjnego już 7 kwietnia

Władze akademickie Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej mają zaszczyt zaprosić na II Konferencję Studencką Kół Naukowych Wydziału Inżynieryjnego pt. „Współczesne wyzwania nauk inżynieryjnych”, która odbędzie się 7 kwietnia 2021 r., w godzinach 8:30 – 15:30.

Celem przyjętej przez organizatorów formuły konferencji jest nie tylko prezentacja referatów analizujących szczególnie istotne zagadnienia, przedstawiających aktualny stan badań mieszczących się w szczególności w obrębie nauk technicznych, ale przede wszystkim bezpośrednia dyskusja oraz wymiana poglądów. Wydarzenie ma bowiem stworzyć płaszczyznę wymiany doświadczeń i opinii, stwarzając pretekst do dyskusji w temacie wyzwań inżynierii w XXI wieku.

Zakres tematyczny:

• PANEL I  ARCHITEKTURA I PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
  • PANEL II  BUDOWNICTWO
  • PANEL III:  BUDOWA I TUNING SAMOCHODÓW, BUDOWA I EKSPLOATACJA SAMOCHODÓW
  • PANEL IV:  TRANSPORT, LOGISTYKA TRANSPORTU

Zgłoszenia udziału czynnego i biernego w Konferencji prosimy przesyłać do dnia 6 kwietnia 2021 r.

KONTAKT:
Eliza Kotomska