Przejdź do treści

Ideo Sp. z o.o. partnerem UTH

Do grona naszych partnerów dołączyła firma Ideo i objęła patronatem kierunek Informatyka.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Dyrektor Działu Marketingu w Ideo Sp. z o.o. Wojciech Szymański.

Firma Ideo istnieje od 1999 roku i zrealizowała projekty dla ponad 1000 firm i instytucji publicznych. 2 lata z rzędu znalazła się w zestawieniu Deloitte Technology Fast 50 CE.

Ideo to: Associate Partner Episerver, Microsoft Gold Certified Partner, eZ Solution Advanced Partner, Google Premium Partner.

Nasz partner może pochwalić się kompetencjami, które pozwalają realizować nawet najbardziej złożone projekty. Wdraża intranety, ekstranety, systemy elektronicznego obiegu dokumentów i informacji (systemy typu workflow), platformy e-learningowe, programy lojalnościowe i partnerskie, sklepy internetowe i platformy B2B, a także wiele innych. Co istotne - większość tego typu realizacji to de facto dedykowane aplikacje internetowe tworzone praktycznie od zera. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają firmie projektować i tworzyć skuteczne narzędzia dla obszarów e-marketingu, e-biznesu i e-gov.

Wróć